Our Staff

Mcintosh Eagles

Principal

David Friedlander

david.friedlander@marion.k12.fl.us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum semper consequat nibh at laoreet. Aenean eu gravida felis. Proin facilisis, velit nec consequat egestas,

Mcintosh Eagles

Principal's Admin Assistant

Ms. Candace Stephens

candace.stephens@mcintosheagles.com
candace.stephens@marion.k12.fl.us

Sed mi magna, pulvinar in euismod non, gravida ac metus. In aliquam quam massa, eget sodales orci euismod non.

Mcintosh Eagles

Front Office Assistant

Ms. Tiffany Hawkins

tiffany.hawkins@mcintosheagles.com
tiffany.hawkins@marion.k12.fl.us

In dui est, vulputate a rutrum a, molestie ut ipsum. Duis posuere augue laoreet massa pulvinar, quis.

TEACHERS

Mcintosh Eagles

Kindergarten / First Grade

Ms. Jessica Stout

jessica.stout@mcintosheagles.com
jessica.stout@marion.k12.fl.us

Nulla malesuada et tortor at dictum. Vivamus nisi augue, facilisis et lobortis ut, iaculis nec risus. In interdum libero in dolor vestibulum semper.

Mcintosh Eagles

Second Grade

Melody Vendrell

Melody.Vendrell@mcintosheagles.com

Nulla malesuada et tortor at dictum. Vivamus nisi augue, facilisis et lobortis ut, iaculis nec risus. In interdum libero in dolor vestibulum semper.

Mcintosh Eagles

Third Grade

Mr. Trevor Shawley

trevor.shawley@mcintosheagles.com
trevor.shawley@marion.k12.fl.us

Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia curae; Quisque tincidunt, arcu ut cursus suscipit.

Mcintosh Eagles

Fourth/Fifth Grade

Ms. Karen Meyers

Sed non consectetur est. Duis tellus nibh, vehicula venenatis nibh nec, rhoncus malesuada lorem. Etiam venenatis, urna at tincidunt aliquam.

Mcintosh Eagles

Custodial Staff

MiMi Valdes

Suspendisse a gravida velit, a pretium tellus. Suspendisse at vulputate felis. Aliquam nec ante dignissim ex rhoncus finibus in sed est.

PARAPROFESSIONALS

Mcintosh Eagles

Kindergarten

Elisse Shawley

elisse.shawley@mcintosheagles.com
elisse.shawley1@marion.k12.fl.us

Maecenas elementum leo eget nisl varius, vel fermentum massa maximus. Etiam in felis quis quam luctus accumsan.

Mcintosh Eagles

Physical Education

Devin Swearingen 

devin.swearingen@mcintosheagles.com

Maecenas elementum leo eget nisl varius, vel fermentum massa maximus. Etiam in felis quis quam luctus accumsan.

Mcintosh Eagles

Remediation Instruction

Kayla Jackson 

kayla.jackson@mcintosheagles.com

Maecenas elementum leo eget nisl varius, vel fermentum massa maximus. Etiam in felis quis quam luctus accumsan.